Slovenčina
Spádové paletové regály – dokonalé skladování zboží s vysokou rotací

Spádové paletové regály – dokonalé skladování zboží s vysokou rotací

Spádové regály

Spádové paletové regály jsou kompaktním regálovým systémem, vhodným do prostředí s velkým průtokem palet v kombinaci s vychystáváním podle objednávek. Princip první dovnitř/první ven (neboli first in/ first out) zajišťuje dokonalou kontrolu nad zbožím. Tento regálový systém je vhodný zejména pro skladování zboží podléhajícímu zkáze, využijete ho ale i v jiných odvětvích.

Šetřete místo a čas na manipulaci s paletami a objednejte si spádové paletové regály NEDCON. Kontaktujte nás, vypracujeme vám cenovou nabídku zdarma.

Proč si vybrat spádové paletové regály NEDCON:

  • Válečkový systém umožní posun zboží pomocí gravitace. Rychlost drah bude přizpůsobena vaší specifické situaci.
  • Vstupní a výstupní strana regálu bude optimalizována dle požadovaného zakládacího zařízení.
  • Válečky nesoucí zatížení mohou být optimalizovány i pro těžké palety.
  • Princip first in/first out zajistí neustálé obměňování zboží.
  • Kvalitní povrch je odolný proti nárazům a poškrábání. Profily jsou ošetřeny alkalicky a fosfátováním a je na ně nanášen epoxi-polyesterový nátěr. Válečky pro spádové dráhy jsou pozinkované.

Bezpečnost spádových regálů zajišťují brzdící válečky

Pro kontrolu a zabezpečení rychlosti pohybu palet jsou používány omezovače rychlosti nebo brzdící válečky. Tyto válečky jsou používány i při pohybu palet s méně stabilním uložením zboží. Správné odebírání palet na výstupní straně je zajištěno pomocí oddělovacího mechanismu. Palety na výstupu tak nejsou vytlačovány ostatními paletami.

Do drah lze také zabudovat oddělovač palet s nožním ovládáním. Na dráhu mohou být instalovány zarážky zabraňující posunutí palet do uliček obslužného zařízení. V provozech s částečným odběrem musí být mezi drahami instalována ochrana proti pádu z drátěných panelů.

Nakupujte u NEDCON SALES a získejte výhody

Maximalizujte kapacitu skladu a minimalizujte čas strávený obsluhou regálů. Kvalitní regálové systémy NEDCON se přizpůsobí vašim požadavkům. Vyrobíme vám regály na míru. V nabídce máme také spádové regály pro drobné zboží, které mohou být realizovány v kombinaci s dalšími regálovými systémy Nedcon. Stačí nás kontaktovat a my vám vytvoříme cenovou nabídku zdarma.
Poptávkový formulář
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.